Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MartOOn

    addikt

    LG jóvoltából egy órán át játszhattam egy optimus 3d-vel... hmm... engem qrvára meggyőzött!!! erősen mérnöki not for sale volt még de valami brutál jó!
    a kép kifelé 3d, nem pedig mélysége van, ami azt eredményezi hogy pl a 3d menüben csak úgy repkednek a fejed mellett a facebook logók... :DDD 3d-s asphalt6 van rajta gyárilag... nem semmi az élmény! bár a 3d-s hatás kedvéért le kell mondani a g-sensoros vezetésről (állítólag nagyon beleszédülnénk, kérdem én hol ezzel a baj??? :DDD ) de zsír a feeling az tuti.
    a 3d-s fényképezés és videózás is király lett. simán élvezhető sőt hdmi kábelen ki lehet tolni egyéb 3d képes cuccokra pl tv, laptop ,miegymás...
    akksiról nem tudok nyilatkozni...
    a vasról annyit, nem nagyon reklámozzák de a 2x cuccai vannak benne azaz ebben IS dual magos proci van 2 kiemelném 2db memóriával!!! valami iszonyat gyors! a 2x-et is tapiztam, az meg iszonyat veszet durva gyors... :)
    árat 160 körülre igérték függetlenül... én tuti veszek egyet majd... nyáron... esetleg ősszel... :)

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Új hozzászólás Aktív témák