Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drenadar

    veterán

    válasz acura13 #4208 üzenetére

    jó szuper... és igen igazad van, nem vagyunk egyformák. Az általad felsoroltak közül talán a pentile ami zavart mielőtt megvettem, de már köze nincs a régi pentilehoz ahol durván lehetett látni szabad szemmel is... filmezni meg szerencsére nem ezen kell :D (de mikor kellett, akkor is nagyon jól elvoltam vele)

    A többi felsorolt tulajdonság számomra és a legtöbb átlag felhasználónak semmit sem jelent, kivéve a cam, de annál is sokszor rájönnek, hogy hiába lehet egy telefon több millió giga mega hiper pixeles, akkor is egy rakás szar, amit csinál, csak nagyon sok helyet foglal el a fénykép... és igen ha valakinek ez a fő akkor jól jön a 32 giga memória, de hát hadd jegyezzem meg, hogy a fényképeknek nem baj, ha az SD-n vannak :D (csak nem hagyhattam ki).

    Aktív kijelző alatt mit értesz? :D fogalmam sincs, a többi telefon kijelzője passzív ezek szerint :)

    érdekes hogy az anyagminőségről nem írtál egy szót sem. Vajon miért?

    nincs 4G/LTE - nah itt hangosan felröhögtem. A hivatalos spec alapján a razr i 4G-s
    Én már annak örülnék ha a 3G mindenütt elérhető lenne STABILAN a szutyok kis hazánkban a kedves nagyrabecsült szolgáltatóknál. Egyszerűen vicc, hogy majdnem a belvárosban dolgozom (főváros) és a telefonom alig egy napot bír ki, és miért? mert olyan gyenge a 3G/H hogy folyamat csatlakozik le róla, majd vissza. Köszönöm telenyomor!
    De persze lehet te az államokban élsz ahol talán meg van oldva az LTE hálózat... és ne gyere a marketinggel, hogy így elérhető úgy elérhető nálunk is... jah, látom :D

    érintés nélküli vezérlést mintha a razr i is tudná, sőt a 3 éves HTC desire is tudta, hiszen maga az android tudja évek óta... de azért megnéznélek, amint a boltban a pénztár előtt várva te szólongatod a telefonod és diktálod hogy mit is akarsz a fészbúúkra kipostolni. bruhahahahaaaa

    és az utolsó kérdés: ez a razr i fóruma. Mi járatban is vagy te itt? :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák