Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz kiro4444 #4095 üzenetére

    Mivel laptopoknál sem ajánlott töltőről és hálózatról egyszerre használni, én azt javasolnám, hagy a fenébe feltölteni, utána nyomkodd. Bazi nehéz lemeríteni egy nap alatt ismerkedéssel. Játékkal már könnyebb. Utána feltöltöd megint, amikor kész, akkor meg nyomkodod. Ezen ne problémázz. Meríteni meg nem ajánlott 0-ra, ettől függetlenül sokan azt csinálják, hogy egyszer merítik kikapcsolásig, utána kikapcsolva totál feltöltik, lehúzzák kicsit, visszadugják és még pár órát rajtahagyják a töltőn. Én ezzel sohasem problémáztam, mégis minden telefonom jól bírta. (Lehet, hogy nem kellett volna ilyen sokat cserélgetni. :))) )

    A többiről meg azt mondom, egyelőre ne problémázz, az eladók nagy része vagy tudatlan, vagy csak a sablon szöveget nyomja. A dobozról vagy *#06# menüből (ezt a kettőt azért nem árt, ha magadnak összehasonlítod, de elméletileg ugyanaz) megírod Neki és jóccakát. Ha meg nem RAZR I-t kaptál, na az érdekes, mert itthon bevett eljárás visszaküldeni és visszakapni a pénzt, de ekkora távolságba már meggondolja az ember. Azért remélem nem egy jól sikerült szétszedhető, saját androidra hajazó op.rendszerű klónt kapsz. De nem festem az ördögöt a falra.

Új hozzászólás Aktív témák