Keresés

Hirdetés

  • Megvásárolható a legolcsóbb kagylótelefon

    ma A Blackview elérhető áron kínál összecsukható képernyős élményt, három Android főverzió támogatással.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Senua’s Saga: Hellblade II teszt

    gp A szkizofréniától és rabszolga-kereskedőktől egyaránt szenvedő Senua újabb különleges utazásra indul, ezúttal a messzi észak ősi istenekkel és modern kegyetlenséggel teli vidékére.

Új hozzászólás Aktív témák

  • rothadt

    aktív tag

    válasz tombike #8630 üzenetére

    üdv minden kedves 2.51 usernek, kérdésem az lenne, hogy ha tudnának, illetve ha van összehasonlítási alap, akkor legyenek kedvesek beszámolni róla, hogy érdemes-e frissíteni.
    azt tudom, hogy nem lehet arról vissza, de én nem rootolok, meg amúgy sem tudom, hogy miért is ez a félelem tőle: tapasztalat van-e, amiért nem akarnak egy egyirányú utcába hajtani a hc userek?
    hogy "normál" használat esetén miért ne lenne érdemes frissíteni, ennek is vannak bugjai, ebből abban néhányat kijavítottak, elméletileg jöhettek újabbak, de összességében gyorsabb a rendszer... olvasom rendszeresen a fórumot, de nagyon nem emléxem, hogy olyan is írt volna véleményt a dologról, akinek úgy alakult, hogy garizás után ez lett, vagy bevállalta, hogy megnézi és ismeri a korábbit és van jó összehasonlítási alapja... elcsíptünk ugye már ilyet, hogy mintha gyorsabb lenne, stb
    szóvál várnánk sok .asza véleményt :D
    szerk.: jahh 2.34 vodás telefonom van (persze független)

    [ Szerkesztve ]

    borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

Új hozzászólás Aktív témák