Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sunnysys

    tag

    Sziasztok!

    úgy alakult, hogy alkalmam nyílik 30 körül megvenni egy jó állapotnak örvendő Defyt, ami pár napig most nálam van.
    sosem volt okostelefonom, ez lenne az első, de már most nagyon megtetszett a dolog, esélyes, hogy beruházok egy okostelefonba. elkezdtem játékok után kutakodni a neten, és azt látom, hogy a googleplay egy csomó 3D-s játék esetében azt írja ki, hogy nem támogatott. nem vagyok egy nagy játékos, nem is hiszem, hogy sokat játszanék majd rajta, de azért szívesen kipróbálnák pár 3D-s játékot, ha már úgyis veszek egy okostelefont.
    kérdésem:
    játék szempontjából mennyire elfogadható a Defy? 3D-s játékok közül a komolyabbakat tudom majd rajta futtatni? ha nem, akkor milyeneket, illetve ha nem, akkor mi az a telefon- és árkategória, amivel már biztosan tudok játszani?
    (amúgy a Defy eddigi netes ismereteim alapján minden egyéb szempontból jobb lenne, mint a telefonok nagy része - kicsi, strapamobil, akkuidő, stb.)
    a Defyn jelenleg android 2.3.7, MIUI van telepítve, 1 GHz-en fut - van ennél erősebb is?

    köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák