Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Margit néni

    csendes tag

    Kedves Fiatalok!

    Egy anyukának lenne égető szüksége a segítségetekre.

    Van egy 12 éves kisfiam, akit okostelefonnal szeretnék MEGLEPNI Karácsonyra. Napok óta olvasgatom a Mobilarénás teszteket, de hogy őszinte legyek, nekem ez a téma kínai!!! Teljesen elveszettnek érzem magam!
    Be kell látnom, hogy totálisan el vagyok maradva a koromtól!!!!!!

    NE HARAGUDJATOK, BIZTOS NAGYON NAGY HÜLYESÉGEKET FOGOK KÉRDEZNI, DE TÉNYLEG NEM ÉRTEK A TÉMÁHOZ.

    Osztottam-szoroztam és pillanatnyilag ezzel a Defy+ -szal szemezek, mert ennek a méretét érzem ideálisnak. (fogtam már egyet a kezemben egy bemutatóteremben)

    Viszont nem értem, hogy a Defy + tesztjében mit jelent a következő mondat:
    "Sajnos videolejátszás terén már nem ilyen rózsás a helyzet. Bár egy kisebb felbontású DivX AVI elindult, ám a 720p-s fájlokkal már nem tudott mit tenni, se MPEG4, se más formátumban. "
    Ez nekem teljesen kínai... Nem tudom, hogy most ettől akkor rossz a telefon, vagy mi? Fontos szempont ez? Vagy a youtube-os videók ettől még menni fognak rajta?

    Nagyon hálás lennék, ha valaki adna nekem egy kis iránymutatást, hogy milyen telefon lenne megfelelő választás egy kamaszodó fiúnak.

    LEGFONTOSABB SZEMPONTOK:
    - jól fussanak rajta a játékok,
    - kihangosítva jó minőségben szóljon rajta a zene, fülest nem használ
    - előfizetek neki internet csomagra, szóval pl. Youtube-os videók menjenek rajta

    A játék és az élvezhető minőségű kihangosított zene lenne a lényeg + jól tudjon netezni rajta.
    Mindezt egy 12 éves gyerek szintjén művelné. Érettebb a koránál, de azért még fiatal ahhoz, hogy ilyen-olyan főzött ROM, meg rootolás, meg mittudomén, fogalma sincs ezekről...

    Gyári állapotában használná a telót (szerintem).

    Üdv:
    Margit

Új hozzászólás Aktív témák