Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elf_Lord

    csendes tag

    válasz sheep #2649 üzenetére

    Igen, tudom, hogy ez így van, sajnos. Programmal meg lehet oldani egyébként... :D Viszont a 720p felbontás jól jött volna a Defy+-nál is, ami igazából "nincsen". Sebaj, a teszt szerint VGA-ban elég jól vesz fel, legalább többet tudok felvenni. Nem lesz ott gép, amire fel tudom dobálni a kész "műveket", szóval ez még előny is lehet.

    A független gyári garis Ray (75K) és a Vodás független Defy+ (71K) között árban nincsen nagy különbség, és ahogyan az eddigieket olvastam, nagyon teljesítményben sem. A Mobile Bravia szép és jó, de emiatt, illetve az Exmor miatt sem biztos, hogy a Ray lenne a nyerő. Talán a támogatottsága miatt szimpatizálok vele jobban, illetve az előlapi kamera miatt, ami ugye a Defy+-nál fájó pont. Vodás kártyásban viszont a Ray 80K, annyival meg szerintem nem jobb, 8MP és előlapi kamera ide vagy oda...
    Feleségem egyelőre Defy+, és úgy néz ki, hogy én is. Majd amikor fizetni/átvenni kell, akkor majd eldől ténylegesen...

    Még utána olvasok pár dolognak, de eddig nagyon Defy-re áll a mérkőzés... Vízpermetes helyen fogok melózni, szutyokba meg hasonlókba, szóval azt szerintem bírná. A Ray nem biztos, és azért egy 75-80K-s papírnehezék most nem férne bele. Most már csak a video-skype-ot kellene valahogy áthidalnom... :W

    @Dark Archon: Nincs apróbetű. Feltöltőkártyás és kész. Ennyi. Amúgy 69990 Ft az ára, de a Webshopban van 10% kedvezmény. A boltban sem töltetik fel veled, ha megveszed általában. Ennél én nem olvastam "ha feltöltöd 5000 Ft-tal, akor ennyi" feliratot. De nézz utána...

Új hozzászólás Aktív témák