Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csampei

    senior tag

    válasz mazsi #14868 üzenetére

    Jaaaaj kicsit gondolkozzál!!!!!!!!!

    Bekapcsol a teló,feláll a rendszer.Hogy áll fel?Betölti a launchert a widgeteket,szinkronizál,frissít amit akar,teszi a dolgát!Ezt minden esetben maxon teszi!Ez nem is lehet vita tárgya!Az hogy ezt meddig teszi,mármint hogy bekapcsolásnál maxon megy ez csak,és KIZÁRÓLAG CSAK attól függ hogy mennyi appod,illetve widgeted van telepítve.Ahogy írtad is "ha nincs teleszemetelve valami hulladék programmal" na nekem tele van!Kb 290 alkalmazás,és rengeteg widget!Ennyi a magyarázat!Gyakorlatilag annyira meg van tömve a telóm,hogy bekapcsolástól számítva 2-3 percig hozzá sem lehet nyúlni,mert csak akadozna,mert tölti be a cumókat,meg frissíti amit kell!

    Nem ördöngősség ez,de így működik!

    (#14871) killzone1987

    ÉRDEMES!!!!

    Nekem a megjelenése óta az van fent,semmi gondom vele!Most meg hogy a procibeállításoknál is sikerült ügyködni kicsit egyenesen a legjobb!Persze kinek mi meg hogy válik be!És persze a hozzáértés is lehet valamennyire mérvadó!Na de mindegy! :D

    [ Szerkesztve ]

    Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

Új hozzászólás Aktív témák