Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • premete

    veterán

    válasz rum-cajsz #912 üzenetére

    Most én sem tudom kipróbálni, mert homok került a gépezetbe, magyarításnál a settings.apk és a framework-res.apk-ba nem sikerült a magyar fordításokat beleforgatni, a régi 2.3.6-osból tettem bele ezt a 2 fájlt, amit nem kellett volna. Így sűrű FC-ések között fel sem állt a rendszer teljesen. Ezért a cm7-33-at tettem fel iziben az este, most is az van.
    Tényleg, nincs valami ötleted e 2 apk újra lefordításának kivédéséhez, mert pont ezek a legnagyobbak, nekem 2 nap munka lenne alaphangon, ha újra kellene fordítani az összes stringet (vagy átmásolni a meglévő több ezret) és csak a különbözetet fordítani.
    A többi apk-nál megette a régi values-hu cuccokat és rendben lement a smaling-baksmaling is. Blurhome-t és conversation-t kihagytam, mert ezeket a romból is száműztem, így gyorsabb lett a 236-45-141 és szabad ram is rögtön 500 MB fölé került.
    @tvamos: Nálam a maximálisan kitakarított rendszerrel a rendszer standby-ban alig fogyaszt, éjjel 8 óra alatt -2%, telefon és sync bekapcsolva, nappal kevés telefonálással és minimális képernyő nézegetéssel 10 óra használat után még este is 90%-on volt. Skype nem ment, csak gtalk mondjuk.

    Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

Új hozzászólás Aktív témák