Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rum-cajsz

    őstag

    válasz hito #2029 üzenetére

    Soha nem tapasztaltam még hasonlót. Nálam mindig forog, még ha nem kéne, akkor is. :)
    De biztosan van valami teszt program a giroszkópra, amivel ezt kipróbálhatod.

    ---

    Feltámadt az Atrix2 topic, szerintem jó lenne, hogyha aki arra vonatkozóan kérdez, akkor csak oda írna, mert elég nehéz követni, hogy ki milyen készülékre kérdezi amit kérdez. Vagy ha nem Atrixról beszél, akkor legalább vegye a fáradtságot, hogy odaírja, hogy milyen készüléket kérdez.
    Köszönöm.

    =Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

  • nortol

    senior tag

    válasz hito #2029 üzenetére

    "10-ből 8 hibás szar"

    Ha ez így lenne, akkor ez a topik kifordulna önmagából is a rengeteg panaszkodó ember írásaitól...
    De mivel a topik inkább hasonlít egy alvó, néha felébredő, aztán ismét visszaalvó topikra, így az állításod max fordítva lenne igaz, vagyis 10-ből max 1, vagy 2 hibás szar, de Én inkább ennek is a töredékére szavaznék.

    Sajnálatos dolog, hogy neked nem jött be, de mindazoknál, akik nem járnak ide, tökéletesen működik nagy valószínüséggel.

    Az pedig, hogy jópárunknak, akik itt vagyunk, és tökéletesen megy a telefonunk, csak azért van, hogy ha úgy adódik, segítséggel tudjunk szolgálni.

    rum-cajsz is, ahogy mondta, hónapok óta nem buherálta a készüléket, mert az ég világon semmi baja sincs, nekem is tökéletesen működik a készülék, Én is csak annyit teszek, hogy hébe hóba frissítem a cm-et rajta, de azt se kéne, mert semmi okom nem lenne rá.
    premetének sem volt problémája, mégis itt van sokat, hogy segíthessen másokon.

    Gyakorlatilag azok mozgatják ezt a topikot, akiknek nincs is problémájuk a kütyüjükkel :-)))

Új hozzászólás Aktív témák