Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haverkulum

    aktív tag

    válasz Sziszifeca #23417 üzenetére

    Szia, ha modokat is szeretne/szeretnének a jövőben használni akkor a Java Edition fog kelleni, ezt hivatalosan innen lehet beszerezni, ~7700-8000 Ft körül mozog az ára, változó. Ha ezt megveszitek akkor most és a jövőben minden friss verzió (update) jár hozzá, lehet választani a launcherben, hogy melyik verziót akarjátok indítani.

    Ennél olcsóbban maximum szürke piacon lehet használt accountot venni (nem tudom mennyire tiltja az EULA valamint ezt mennyire írják felül az EU jogszabályok)

    Modokat külön szerintem nem akartok majd telepítgetni, elég idegölő tud lenni néha ha 1-1 modnál többet szeretnétek :DDD Az alábbi három platform van ahonnét komplett modpackokat lehet letölteni pár kattintással:

    CurseForge
    Technic platform
    Feed The Beast

    Remélem tudtam segíteni :D

  • #89309696

    törölt tag

    válasz Sziszifeca #23423 üzenetére

    Nem sok van. Hány éves? Ha nagyon fiatal akkor a MesterMC az ami tele van gyerekekkel, bár mi nem szoktuk szeretni, de az kétségtelen, hogy gyerekeknek ez a szervercsalád szokott szimpatikus lenni, legtöbb magyar Youtuber is videózik róla stb. tehát ismerhetik is, azonos a korosztály, azonos az érdeklődési kör. És csurig van, lehet zsibongani, őrjöngeni.

    Komolyabb szerver felnőttekkel meg ~12-14 évtől a HGN-en van, illetve ha minden igaz a Magyar Kocka Kraft is újraindult ott vegyesen vannak, több a fiatal inkább. De ezeken nem sokan vannak, pár ember egyszerre. A legtöbb szeró csak ismerősi körben elterjedt, ez a kettő is csak itt a fórum tagjainak van inkább.
    Nagyon szét van darabolva, elszigetesedve a multi része itthon a játéknak, ismerősök, barátok futtatnak maguknak egy-egy kicsi szervert és azon játszanak (lehet jó pár tucatnyi csak nincsenek reklámozva, nem ismerjük őket), és nem csoportosulnak egybe, nálunk ez nem fejlődött ki semennyire itthon.

Új hozzászólás Aktív témák