Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ch4r0n

    tag

    Másik, hogy nem tudom mi baja egyeseknek a win 10-el, a 8.1-at lefrissítve 735-ön a rendszer maradt ugyanolyan gyors, de csomó új hasznos funkciót kapott. Részletesebb testreszabhatóság, részletesebb lenyitható értesítések, gyors funkciókat is ki lehet bontani és nem csak 4 van mint korábban és a billentyűzet is jobb lett a navigátor pöttyel. Csak, hogy párat említsek ami szerintem jobb lett.
    Az edge meg szárnyal az explorerhez képest és végre jól tördeli a gamestar oldalát. (Cikkeknél a szöveget nagyon szélesre tördelte és a kijelző keretéhez nagyon közel volt a szöveg széle és lemaradt 1-1 betű az explorerben.) Persze ez csak egy szépséghiba, de most már ízlésesen jeleníti meg az oldalt.
    Nálam atom stabil volt a win 8.1 is, eddig a 10-ről is elmondható ez.

    Olvastam itt korábban, hogy valaki pont LG G2 minire tért át 735-ről. Hát szerintem nagy hiba volt, mert én pont fordítva tértem át, mert egyszerűen az LG annyira belassult és önálló életet kezdett élni ami tipikusan csak az androidra jellemző. Egyszerűen az android 1GB ramon használhatatlan!!! (appkillerek, meg minden reggel újraindítással kezdtem a napot az LG-vel.) Persze elhúzta a mézes madzagot, mert amikor új volt még bitang gyors volt, aztán szép lassan lelakta saját magát az android. Egyszerűen amit itt sokan előnynek mondanak az hátrány, hogy nem zárja be az alkalmazásokat, sőt ha lelővőm a folyamatokat is visszatölti őket a rendszer automatikusan és ezáltal semennyi memória nem elég neki. (Volt olyan ismerős is akinek 2GB-ot is teljesen megtöltött és ki is írta, hogy elfogyott... :W )
    Win meg csak az utoljára használt dolgokat hagyja megnyitva és abból is csak egy párat. Illetve ha bezárok valamit az akkor be van zárva nem indul újra. A 735 a mai napig olyan gyors és pattogós mikor elkezdtem használni és pedig van, hogy hetekig, sőt hónapokig nincs még csak újra sem indítva a telefon.

    Persze, biztos fejlődött a droid is. Egy legújabb verziójú, lehetőleg vegytiszta androidot újra kipróbálnék, mert appokban bárki bármit mond a win le van maradva, de nagyon! Hol van pl már végre a K&H app winre áhhhh!!!??? Most újult meg a teljes e-bank meg mobil bank, miért bojkottálják a win platformot... A másik meg a voda app jó, hogy végre megjelent egyáltalán még ha keveset is tud és azt is szarul...

Új hozzászólás Aktív témák