Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz #47982080 #2719 üzenetére

    korábbi hozzászólásodra épp egy hasonló tartalmú választ akartam írni :) továbbra se tartom jogosnak messzemenő következtetéseket levonni egy előzetes alapján. helyén kell kezelni a dolgokat. jelenleg van egy jól használható rendszer, melynek nyilván megvannak a maga korlátai. mellette készül az újabb verzió, amibe betekintést nyerhet bárki, de ettől még nem ajánlanám mindenkinek. és pont azért, mert csak elijeszti őket amit látnak, pedig igazából fogalmuk sincs, mi az, amit nézniük kellene.

    a visszajelzés szerintem igenis fontos, bár bevallom, én sem vittem túlzásba. abban már nem vagyok biztos, hogy a sok fröcsögés közül kellő mennyiségű hasznos információt tudnak kihalászni...bár valamilyen szinten mégis csak működik ezek szerint, mert az asztali verziót is ezzel a rendszerrel rakták össze, ott valami iszonyat mennyiségű szemét volt az elején. olvastam egy jópár "szar a fájlkezelő ikon" szintű hozzászólást, amivel szerintem a világon semmit sem tudnak kezdeni. vagy a sokat emlegetett cortana nyelvtámogatás téma. a start menü még bugos volt, de a legtöbb szavazat arra érkezett, hogy xy nyelvet támogassa a cortana... :D
    szóval szerintem valahogy érdemes lett volna megszűrni a tesztelőket, nem csak egy email címes regisztrációhoz kötni a programba való belépést. legalább egy tesztsor kitöltés vagy valami. na de ez már nagyon off téma itt :)

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák