Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Parci #203 üzenetére

    Minden elismerésem :R :R :R
    A fórumon a linkek kékségét kicsit javítsátok azért, az nekem bántja a szemem, de nagyon bejövős amúgy :K :K :K :U

    Mégvalami: emlékszem már több ph designváltásra, lehet sokan még itt sem voltak. Többször volt felhördülés, akár részemről is, hogy a régi jobb volt. De - és ebben most mint hasonló dolgokon dolgozó emberke mondom - vannak bizonyos trendek, és igen, van úgy, hogy változnak a dolgok (ex kollégiám nemrég designolták át az egyik legfontosabb portálunkat, és bár elsőre nehéz megtalálni a dolgokat, hatalmas lépés, hasonlóan ütős lett , mint amilyen változás itt ment végbe)
    Elsőként is nagyon jó a középre pakolás. Másodsorban szimpatikus a z-index használata a fő híreknél.

    Nem tudom, de nekem az eddig legjobban bejövő főoldal.

    Mégvalami aki a sárgát leszólja: A ph fő színe mindig is ez az erős sárga volt, hol feketével, hol barnával. Szerintem nagyon jól rámentek PArciék a "brand"re, szóval...

    PARCI : Gratulálok:)

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák