Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neooen

    aktív tag

    A glance témához:

    Az első bekezdésben, mivel többen nem értették, azt taglalom, hogy mennyivel egyszerűbb a Glance-re bármit felírni.
    A gyártó által valami 6 óra van megadva maximális video visszajátszás szempontjából. Na most ha valaki azért nem használja a glancet, hogy spóroljon azzal a kb max napi 5-10 perccel amit ez a funkció elvesz az akksi üzemidejéből, azon tessék megengedni, hogy nevessek egy jót.

    Ehhez a játékok nem effektív felbontáson mennek témához:

    Ez megint egy olyan probléma, amikor ember azt hiszi, hogy a telefonipar az ilyen fórumokon nevelkedettektől dübörög. Szóval bele lehet kötni ebbe, hogy ki milyen felbontást vesz vagy nem vesz észre, de ha már itt is nehéz megértetni, hogy márpedig látszik a különbség a 800*480 és az 1280*768 között, akkor az emberek 99%-kát vajon mennyire érdekli ez a dolog?! Persz attól még neked nem tetszhet ez, jogod van így érezned :).

    [ Szerkesztve ]

    Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

Új hozzászólás Aktív témák