Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    válasz axlfsi #613 üzenetére

    Ha valakit érdekel, kiderült, hogy végülis mi a ludas: nem a töltő, hanem a hozzá adott kábel. De olyannyira, hogy a Note 2 telefonom fel sem ismeri a töltést(!), ha bedugom. Van pár régebbi ZTE Blade az asztalon, azok érzékelik a csatlakoztatott töltőt (de azt már nem tudom, hogy mekkora teljesítménnyel képes tölteni; biztos szar).

    Amint bedugtam egy normális kábelt a töltőbe, mindjárt tolta azt a kb. 1900 mAh-s töltőáramot most a kb. 60%-on álló N2-nek.

    ... ez azért elég tré. Mégiscsak egy Xiaomi és nem valami noname kínai telefon (és ha most ott vagyok Kínába, elhiszem, hogy hajlongva cserélik ki egy újra, ha besétálok vele egy Xiaomistore-ba, de MO-ról nyílván nem tudok reklamálni egy Antelife-nak).
    Remélem, több esettanulmány már nem fogja ismért igazolni, hogy miért érdemes a worldwide brandekre a felárat megfizetni :((

    (Note 2-mnek 364 nap után, házhoz jött a szervíz hátlapot, töltőt és akkut cserélni, garanciába(!)... de sokan kijelzőt is cseréltettek ingyér - ennek tudatában, annyira nem is olcsó a Xiaomi (mivel ezt ugyan nem fogjuk eljátszani vele! :) ))

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák