Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peanar

    senior tag

    válasz lovas93 #5121 üzenetére

    Én azt mondom, ha van lehetőséged (ismerős, rokon, barát) próbáld ki, nézd meg, kicsit teszteld!
    Én nem vagyok gugli fan/ megszállott és összességében 400k fölötti (p7p 12/256) árhoz viszonyítva óriás nagy csalódás!

    Nekem a minden téren 100%-ban megfelelő (utolsó) telefont egy Huawei Mate 20 pro jelentette.

    Utána ugye elkaszálták őket és azóta keresem a méltó utódját.
    Ha a pixel nem tud valamit villantani a 14-el akkor számomra nem ez a telefon lesz az utód.

    5 éves a 20 pro, de így is (számomra!) jó pár dologban jobb mint a jelenlegi p7p, pl térerő, akksi még így 5 év után is!

    Ami viszont szomorú, hogy 1-2 dolog kivételével nem nyújt többet mint egy kb 165eFt-ba került opo nord2t.
    Nyilván a kamerája az überkirályisteni, a kijelzője (megjelenítés) szebb, valamint ahogy egy fórumtárs fentebb írta, a p7 autómatikus fényerő állítását nagyon eltalálták. Apropó kijelző, a kijelző "kopogása" (rajtam kívül más is megemlítette) annyira gagyi hatást kelt számomra hogy... :W
    Még a legolcsóbb, legszarabb telefonoknál se találkoztam ilyennel.

    Nyilván nem azt mondom hogy rossz telefon, de ár érték arányban engem nem győzött meg.
    Ennyi pénzért túl sok a kompromisszum.

    Hát szűken kb ennyi 😁

Új hozzászólás Aktív témák