Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz Technoman #4633 üzenetére

    Mondjuk inkább úgy hogy vannak termékek amik irreálisan drágák, de a folyamatosan váltakozó árak miatt azokat is ki lehet néha jó áron fogni, példa rá a Pixel. De pl. 2 hónapja vettem anyumnak Realme 9 Pro-t, ugyanolyan áron volt mint máshol csak ahogy már előttem is írtak céges vásárlóként vettem meg normális garanciával és elállási lehetőséggel (ilyet senki sem biztosít céges vásárlás esetén). De szoktam náluk más dolgokat is venni, például Bialetti mogyoró kávét ami a legjobb áron van náluk, vettem már parfümöt, fotós cuccot is ami náluk volt a legjobb áron. Persze most bosszant hogy 1 telefon tetszik a piacon és az pont náluk van a legrosszabb áron :D De egyébként mindig jó tapasztalataim voltak az Alzával, volt már azonnali cserém hibás telefonnal, meg elállásom is céges vásárlóként. Minden gördülékenyen ment minden esetben, kedvesek és segítőkészek voltak személyesen és telefonban is. Na meg szeretek is a bemutatótermükbe menni mert tök hangulatos. Az is előny hogy nem egy 10 emeletes panel 3/2-es lakásába bejelentett cégre kell bízni egy garanciáztatast. Ez mondjuk bőven megér nekem egy 30-40 ezres felárat a sufni cégekkel szemben egy 300-400 ezres cuccnál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák