Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moma

    őstag

    válasz DrDoktor #430 üzenetére

    Nem érted. Egy redmi note teló egy nagyon jó valami. Teljesen jól ellátja a funkcióját. Olyan, mint egy jó kényelmes toll. Minden fontos dolgot tud. Szóval nem tenyeres talpas bözsi. Nekem nyugaton informatikus, tehát baromi sokat kereső kollégáim is használnak ilyeneket, akik meg értenek technológiához és az anyagi dolgaik is meglennének bármilyen telefonhoz.

    A kamera nekem olyan dolog, hogy amíg arra használom, hogy telefonon nézem a képet és másnak elküldöm messengeren vagy emailben és ő is max ránéz és megy tovább és régebbi képet már senki nem néz vissza, akkor a jelentősége nem túl nagy. Szóval szerintem a felhasználástól nagyon függ, hogy mi számít lényegi különbségnek. Ha valaki blogot ír, akkor lehet jelentősége, mert tök sokan nézik a képeit pl. Vagy ha valami nagy felületen kint van. stb

    Szóval szerinte arról van szó, hogy kis különbségekért kell nagyobb árat fizetni, de ez a legtöbb drága terméknél így van. Nekem pl van top zajszűrős fejhallgatóm és ott is az van, hogy nem annyival jobb a gyengébbtől, mint amibe kerül, sőt a hangminősége akár nem is olyan jó, mint egy feleannyiba kerülő nem zajszűrősé, de munkához nekem ez a kis különbség a zajszűsében pl fontos és ezért kifizettem.

    Szerintem lehet arról van szó, hogy van aki képes reálisa értékelni egy terméket és van aki meg ha sokat fizet érte akkor már csak a jót látja, van erre egy pszichológiai jelenség, kognitív disszonancia :DDD

    vakablak93: jó szórakozást a telóhoz :R

    [ Szerkesztve ]

    we all deserve a bit of luck.

Új hozzászólás Aktív témák