Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • farla80

    csendes tag

    válasz eastsider #2867 üzenetére

    Elengedtem 2 +1 ok miatt

    1, mentálisan nem vagyok felkészülve arra hogy ezt chat-en elmagyarázzam megint, mert ez úgy néz ki hogy előszőr egy egész értelmes bot beszél veled, ha meggyőző vagy elküld egy emberhez akinek az elejéről megint el kell mondanod, ő megint hozz egy döntést hogy ő nem illetékes és tovább kapcsol még egy embernek ahol megint mindent el kell ismételned... és ekkor már talán történik vmi ez kb 60 perc de inkább nem fog meg elég nehéz bizonyítanom hogy nem ilyen volt, a videón nem látszik sajnos mert tokban volt a telefon

    2, ha ez első ponton túl jutottál akkor megint lehet végig csinálni a mailboxde-s visszaküldést, és megkapja egy másik Jozef (elnézést ha valakit így hívnak nem akartam személyeskedni) Lengyelországban csinál valamit és megint nem jó akkor csak kidobott pénz

    +1 lassan 2 éves telefon sajnos nem éri meg a vesződést, megjavították működik, inkább csak engem bosszant, hogy erre miért nem lehetett figyelni már egy ekkora cégnél... egy almás cég ezt nem engedné meg valószínűleg...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák