Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz fogtunder #22 üzenetére

    "aki kísérletező kedvű, az kísérletezzen, nekem ebben van a főzés varázsa, attól lesz achievement, hogy magamtól megcsinálom és nem attól, hogy egy app megmondja"

    Én is ilyen vagyok, imádok főzni, kísérletezni és minél nyakatekertebb a fogás helyes elkészítése, annál nagyobb sikerélmény, de nagyon sok embert ismerek, aki gyűlöl főzni, mert egy félresikerült fogás jó időre elvesz tőle minden motivációt. De olyat is ismerek, aki egyébként jól főz, de amikor vendégek vannak és egyszerre féltucat dolgot kell csinálni párhuzamosan, akkor kicsit széthullik és hatalmas segítség neki az, ha egy app becsipog, hogy fordítsd a húst vagy éppen készen van.

  • nemlehet

    őstag

    válasz fogtunder #22 üzenetére

    Senki nem mondta hogy lehetetlen. Egyszerűen sose értettem ezt a hozzáállást. Ha van egy jobb módszer, amivel könyebben, amatőrként is jó eredményeket lehet elérni akkor f*sznak kell elitistának lenni. Felhozhatnék bagatell példákat mint pl gondolom akkor szervó sincs a kocsidban, meg vezetékes víz bekötve merthát anélkül is lehet, sőt vödörrel holdani a vizet testmozgásnak is jó.

    A módszerek, technológiák fejlődnek ezekre fújogni, hogy az úgy már nem is az igazi beszűkült hozzáállás. Én elhiszem, hogy te élvezed a kísérletezést, de én pl tuti agybajt kapok ha 10-20k forint értékű húst elrontok mert mondjuk az én öntöttvas serpenyőm nem pont olyan mint másé. Miért rontanánk el a dolgokat amikor bőven megvan rá a módszer és technológia, hogy ezt elkerüljük?

    Tény ez a hőmérő túl van árazva, de attól még maga a módszer igen is teljesen jó és több embernek kéne használni. Továbbá mint mondtam a sztárséfek is használnak hőmérőt, mert akármennyire is csúcsminőségű alapanyagokkal dolgoznak azok minősége sem teljesen konstans és mint steak kedvelő te is tudod hogy 1-2 percen is sok múlhat.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    válasz fogtunder #22 üzenetére

    Ez mindenre válasz mit nekem címeztek. Ez a sütés lényege és esszenciája.
    2All:
    Lehet zenélni metronómra is ami elfogadható de aki valódi művész elkerüli. A csillagos szakácsokat meg ne keverjük ide kérem, képre készíteni bárki tud- de jót enni , pláne egyedit készíteni nem alap feltétel a csillag. Mi több néha kifejezetten hátrány mert beszűkölnek a pöti pozsoáikkal.

    https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák