Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz dSERiES #4563 üzenetére

    Ráérek én... :K
    V20-n is olyan hiba van, amit jeleznem kell a külföldi LG felé. Magyar LG azt mondta, vigyem be és ha van hozzá régebbi rendszerük (7.1) akkor felrakják nekem szívesen. Magyarul el van k*rva a 8.0-s (Oreo) rendszer./tegnap volt full reset és teljes manual belakás...és nem jó az a kényelmi funkció../ Telefonon a szenzor jó (ez biztos) csak a funkció ami nem jó (és ez nagy baj!) -/- fülhöz emelés esetén nem funkciónál az automatikus kapcsolás-/- sőt a fülhöz emelem, mikor hívnak, a képernyőnek el kellene sötétülni, de nem teszi, csak akkor, ha manuálisan felvettem... aztán ha felvettem, akkor fülhöz emelésnél elsötétül a képernyő (ez normális is) mind1. Kinek kell ezt jelezni? Melyik LG-nek a világon? (talán kapna a V20 valami javítást erre... :U

    (#4564) OPiiPO: Köszi nem! (az már homo féle) tudtam volna szerezni még szebbet is, ami sötétebb , lila pontosan. :))

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák