Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz GeryFlash #35 üzenetére

    blade (gondolom v1.0)... skate...Huawei y200..csupa közép vagy felső kat. mobil ' :D...:D....hát ha ez a tény megnyugtat egy Sony ,LG, Samsung is u.úgy meghal (ebben a kategóriában..)..szóval nem specifikusan a ZTE és Huawei hibája... (Gondoltam én naiv hogy valami mostani (aktuális')modellt fogsz felhozni példának ha már hozol.. de..nem.. :( .)

    Blade 3 ( na jó lehet hogy ennél még igen )és grand X IN-nél sehol nem fogsz találkozni ilyen gondokkal... és az új grand S ,X IN 2 stb.meg bőven hozzák a többi gyártó által képviselt minőséget, ha néhol nem jobbat...

    az 512 ram kevés lehet esetekben.. de elhiheted hogy az emberek mai napig sokan még azt sem tudják kihasználni.. vagy ha szerinted a 0.facebook vagy egy Facebookos alkalmazás sokat zabál..akkor emelem kalapom :D.. Az angry birdsről nem is beszélve... a zenelejátszót meg sem merem említeni :DD..

    Attól még egyiket sem venném meg, mert a tavalyi csúcsok közül mint az előző Hsz-emben is írtam..bőven akadnak versenyképesebb ajánlatok...

    Lenovo-t meg úgy keverem ide hogy lényegében az is kimeríti a 'új márka ' fogalmát a telekommunikáció világában... de mégsem nevezném szarnak egyik modelljük sem... mert egy A820 is simán a földbe döngöl lényegében bármit ebben az árkategóriában.. lehet hogy 'nincs garancia ' .. de ha már garancia, akkor megnyugtatlak hogy egy ZTE készülék gariztatása 3x zökkenőmentesebb mint egy LG,HTC-é...(gondolod nagyon szívesen elmondom miért-privibe)

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák