Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz Hadeska22 #36 üzenetére

    A facebook es a messenger 88 es 69 MB-t eszik most epp nalam. Ez kb ki is nyirja egy 512-es telefon szabad memoriajat. 4.0 folott nem veletlen mondanak min 1 GB memot, a 768 mega hatareset.

    Ja a fenti kolleganak: a volt Blade-em tobb mint 2 eve megy hiba nelkul, a Grand X In fel eve.

    [ Szerkesztve ]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • Švejk

    őstag

    válasz Hadeska22 #36 üzenetére

    A Grand X-ről igenis vannak rossz tapasztalatok. A gyártó nem frissíti 4.1-re, de egyéb problémák is előjöttek.
    A Blade III egyenesen katasztrófa. Egy ismerősömnek december óta van, utálja iszonyúan, lassú mint a dög, lefagy, semmi se fut rajta. Amióta megvan, háromszor járt vele szervizben, ledobálja wifiről, néha, ha kedve van, újraindul, tehát nem jó. Inkább egy Xperia Tipo. Nem is vár tőle túl sokat, lévén, hogy egy 30.000-es telefon, de valamennyit bírnia kell, ez meg még azt se tudja.
    Nem, nem vagyok kínai telefon-hater, teljesen bizonyos, hogy a következő telefonom is Kínából lesz, talán egy Zopo vagy ne adj Isten ZTE, de nem kell elfogultnak lenni se a nagy gyártókkal, se a kínaiakkal szemben. Mert lásd be, a nagy gyártók tudnak olyat, amit a kínaiak még nem. Tudnak optimalizálni, tudnak frissíteni, tudnak támogatni.
    Az meg hogy a Blade 1.0-s vagy sem, semmiképp se elfogadható, hogy sz*r legyen.

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Hadeska22 #36 üzenetére

    A garizatatást meséld el privibe :)

    Új modellekhez nem volt szerencsém, de nem értem, ha régen szarokat gyártottak akkor most miért javulna a minőség, ez elég ritka, és nem is igazán a kínai mentalitást jellemzi.

    A lenovot egy szóval nem bántottam, én arra idegen testként tekintek Kínában, pedig nekem is voltak fenntartásaim az IBMnek a pc-s részleg lepasszolásánál, de az alaptalan volt, a zte meg a huawei sztem meg igenis szar, de majd utánaolvasok fórumban az új modellek tartóssága iránt.

    Amúgy meg néha nem csak közvéleményt kell nézni, pl.: nekem 3év alatt 9 (betűvel írott kilenc) samsung termék meg tönkre, azóta olyan szinten megvetem a márkát amennyire lehet, tőlem lehet a legjobb ár/értékarányú cucc, nem fogom megvenni. Másoknak meg ugyanez az LGvel van, nekem meg minden Lg termékem működik, nem tudom a termékek tartóssága min múlik, lehet csak a szerencsén.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák