Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Latza

    aktív tag

    válasz freemanone #48132 üzenetére

    Látom wwenigma már válaszolt is. :)

    Akkor egy kis tapasztalat erről a romról:

    +
    gyorsabb, finomabb működés
    picivel több szabad memória
    (elvileg) nem kell swapot használni
    gyorsabban talál gps jelet
    beépített tűzfal (ugyanolyan, mint a Droidwall)
    külön fényképező/kamera indítóikon

    -
    hiányoznak a CM beállítások/fícsörök (pl. rezgés szabályozás, százalékos akkukijelzés, változtatható gombok a címsor menüben stb.)
    nincs feketelista a nem kívánt hívásokat kiszűrni
    magyarítások hiánya egyes menüpontoknál
    sms beállításoknál kevesebb beállítási lehetőség
    címtár beállításoknál kevesebb beállítási lehetőség (pl. megjelenítés)
    hangjelzések (akku figyelmeztetés, kamera) kikapcsolhatatlanok
    A régebbi (még Mur4ik valamelyik romja alatt lementett) .vcf fájlba mentett névjegyeket nem hajlandó visszaexportálni
    programokból való kilépéskor lassabb, 2-3 másodpercet várni kell, mire újra betölti az ikonokat
    180 megás partíció kell neki (kevesebb marad az appoknak a belső memó, de a Link2SD-vel ezen lehet segíteni)
    nem törölhető beépített stopperóra
    az indulás az összes app feltelepítése után ugyanolyan lassú, mint az SDSL-nél
    600 MHz felett vibrál a kamerakép

    És egy kis adalék: most vágtam tönkre a friss telepítést, mert belőttem 806 MHz-re (eddig minden egyes romnál simán bírta ezt a sebességet így bepipáltam bootra is :W ) és minden induláskor kifagy.
    Úgyhogy gyakorlatilag nem lehet tuningolni a procit, hiába van meg a lehetősége! (bár elvileg nem is kell)

    Ettől függetlenül nagyon jó kis romnak néz ki, ha kibírjuk a CM funkciók nélkül, akkor valamivel jobb/szebben fut, mint az SDSL. Ha tudnék belőle olyan verziót csinálni (csak sajnos nem tudok), mint wwenigma 130 megás SDSL-je, az maga lenne a tökély. :D

    [ Szerkesztve ]

    Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

Új hozzászólás Aktív témák