Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lazlo16

    aktív tag

    válasz Salex1 #41790 üzenetére

    Első dolog:) Recoveryből vagy fastbootbol akarod felrakni :)

    1. lépést jó alapos odafigyeléssel csináld, mert téglázhatod a telot.
    2. Ezt kétféle képen végezheted.
    De előtte a telefont indisd el csinálj egy hard resetet h. ne legyen galiba :))

    a,Ezután kamera lenyomva tart és bekapcs gomb vársz míg egy kék rész fel nem ugrik. Ekkor rádugod gépre telot az telepíti a drivert(ha win7). ekkor nyitsz egy dos parancsort(start menü-futtatást) az SDK tools mappájába. A tools mappába bemásolod a recovery.img(legújabbat)
    Majd parancssorba beírod, hogy: fastboot flash recovery recovery.img
    Ekkor a tefonon lesz egy recovery menü.

    b, Joston blogjából leszeded az egy klikkes telepítőt, aztán kicseréled benne az .img fájt újabbra rákatt és feltelepíti (bár fastbootos jobb )

    3. Eldöntöd, hogy recovery-s vagy pedig fastos változatott töltesz le :)leszeded valamiket majd..
    a,Fastosnál: bemásolod a boot,system.img-ket a toos könyvtárba nyitsz ide egy parancssport majd beírod ezt:
    fastboot -w
    fastboot flash boot boot.img
    fastboot flash system system.img
    fastboot -w
    fastboot reboot
    Ekkor a telo elindul és fent a rom :)) azt beállítod magadnak :)

    b,Recoverys fajtát letöltöd ez egy zip nem csomagolod, ki csak megnézed, hogy van e benne system mappa akk marad, így ha nincs, de van még egy zip azt kiveszed. Ezt a zippet másold sd-kártyára. Majd a telefont homgomb+bekapcsgomb folyamatos tartásával bekapcsolod, míg fel nem jön a recovery menü (ki írja majd). Ekkor nyomsz egy „wpi/factory reset” menüt ez lefut utána, rámész az "install zip" menüre ott "chos from zip to sd" menü (vagy valami ilyesmi) és várod a csodát. megvan akkor visszalépsz a főmenübe vissza gombbal majd reboot phone újraindul e telo és voálá :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák