Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyLine3000

    addikt

    Én azért nem vagyok annyira hanyattesve a telótól. Pl. hiába állítom be a fényerőt mondjuk 50%-ra, a képernyő kikapcsolást meg mondjuk 30mp-re, akárhányszor újraindítom a telefont, mindig visszaáll 100%-ra, meg 2 percre. :W
    A kamera sorszámozza a képeket, nem dátummal látja el. Szeretem tudni, h mikor készültek a képek. ha csinálok mondjuk 80 képet, akkor írogassam át egyenként az összeset??? :W Ezek számomra mind bosszantó apróságok. Ha egysze beállítok vmit, akkor miért állítja vissza állandóan az értékeket alapra?
    A képek minőségénél is jobbhoz voltam szokva.
    Alapban nincs benne olyan energiatakarékosság widget, amin kapcsolgatni lehet a wifit, gps-t, szinkronizálást, fényerőt, stb. Sokkal egyszerűbb ezeket egy widgeten kapcsolgatni, mint állandóan lehúzni a képernyő tetejét. Tudom, h van sok ilyen widget a playen, de miért nincs benne ilyen alapból? Idáig minden telómban benne volt.
    Ezek mind olyan dolgok, amik a Samumban benne voltak és flottul működtek.
    Nem tartom kizártnak, h odaadom az asszonynak én meg használom tovább a W-t. Hacsak nem lesz vmi változás frissítések formájában... De mér változtatnának pont ezeken, ugye?

Új hozzászólás Aktív témák