Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mitics

    tag

    Sziasztok!
    Pár hete eldöntöttem, hogy lecserélem másfél éves Xperia Arc-omat. Egy gyors szűrés után a 4X-SIII-OneX hármas maradt a kosárban. A OneX már kiesett azóta. Eddig Sony fan voltam (vagyok), de úgy néz ki, lassan el kell fogadnom, hogy ha legalább 4,7"-os telót akarok 100K alatt, akkor csak a 4X marad. Amivel csak az a baj, hogy nem Sony :((( Mielőtt falhoz állítotok... :D biztos sokan megértitek a "bajom", amikor egy márkába bele van buzulva az ember, nagyon nehéz váltani, de nem lelkisegélyre jöttem :DDD
    Szóval az elmúlt napokat azzal töltöttem, hogy az elejétől elkezdtem olvasni a topicot. De még 4000-ig se sikerült eljutnom :(( Gondoltam elnézek ide a végére, erre látom, hogy már messze nem olyan aktív a topic, mint még nem is olyan rég. Ugye nem kezd meghalni a hely??? :B
    Attól félek, mire végig olvasom a topicot, be fog zárni és a 4X-et se lehet már kapni sehol :DDD
    Szóval 1-2 héten belül teló vásárlás lesz és egyelőre a 4x a nyertes nálam, csak még meg kell küzdenem a lelkiismeretemmel, amibe bele van égetve a Sony embléma :DDD Ne tűnjetek el, mert ha megveszem a telót, akkor kell majd egy kis segítség :D Már megvettem volna egyébként egy Ion-t vagy vártam volna még egy picit az Xperia T-re, de a mostani 4,2-esről nem akarok 4,5-ös telóra váltani, mert akkor tuti, hogy hamar megint cserélnem kellene. :N Egyelőre még mindig a bolti garitól rinyálok, de ez főleg azért van, mert én a gyári garis telcsikhez vagyok szokva, amiket soha nem rootolgatok, nincs rom főzöcskézés. Szóval várjatok meg!!! :DDD :DD

Új hozzászólás Aktív témák