Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferikek

    aktív tag

    válasz Balázs1986 #9695 üzenetére

    igazatok van, a hozzáaszólásom nem idevaló, elnézést kérek érte!
    Sajnos nagyon sokszor találkozok hasonló panaszosokkal, nem nagyon értem h hogyan képes még vki szürkeimportos, számla nélküli telefont venni pl. egy pályaudvaron...

    mindegy, nem is ezért írtam most ide.

    Tegnap az LG gyári szoftverével frissítettem a telefonom, 10d 07.25-re.
    tapasztalataim 1 nap távlatából:
    + sokkal gyorsabb a szoftver, szinte minden alkalmazás fele annyi idő után indul el
    + eddig nem fagyott le és nem is kérte még a PIN kódot
    + a kijelző magától nem fordul el
    + fényképek nagyításánál már nem "húz félre", szépen lehet nagyítani, bár még mindig nem tökéletes
    + Wireless beállítások helyett Vezetéknélküli beállítások a menüben, így magyarosabb...
    + van Google Navigáció, bár sztem ez független az új 10d-től (még nem próbáltam, talán nincs hangnavigáció)
    + akku eddig ok, bár még mindig nem az igazi (este 11 óta 100%-ról 79%-ra esett, kb. 10 perc játék, 10 perc net, 8 perc hívás, sms-ek, rádió, zenehallgatás, stb.) - 3g folyamatos, de 0 fényerő
    - elsőre nem reagál a képernyőzár feloldására... ("Feloldáshoz tolja fel" elsőre nem reagál)
    - a hangminőség sztem rosszabb lett, a másik felet alig hallani és nagyon torz, ez zavaró
    - sms-eknél 10c-vel ok volt a hosszú magánhangzók használata, most már ha ilyen karaktert szeretnék írni akkor csökkent az összes írható karakterszám - persze ha qwety-re állítom, akkor ok, de az nem "magyar", jó lenne ezt javítani...
    - fotók minősége változatlanul gyenge
    - videózás közben, fullHD-nál többször akad a felvétel
    - még mindig nincs 16:9-es fényképezési lehetőség...

    kb. ennyi, sokat fejlődött stabilitás, gyorsaság, de azért lehetne jobb is. remélem a 2.3 nem vmi béta szoftverként fog kijönni a 2x-hez, tele hibákkal...

    üdv.

    ferikek

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák