Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balázs1986

    addikt

    válasz laci laci #42543 üzenetére

    Igen, ha azon vagy, akkor mehet fel a Django, csak előtte CWM-ben csinálj meg minden wipe-ot (tehát ments el először mindent, amit nem szeretnéd, hogy elvesszen) :)

    david_97: Te honnan-milyet? Én -elvileg- eredeti LG akksit szereztem be, azonban majd holnap estefelé indulhat meg a tesztelés, akkor kapom kézhez.

    puskmik: Sima S5230, vagy S5230i? Ha sima, akkor elvileg ami nagyon ajánlott, az Xperion V5 (CM7.2 alapokon). Ha jól emlékszem utánaolvasásról, CWM 5 kell neki a településhez. Ha te értesz az Ace-hez, lehet, hogy majd én is kérek segítséget... :D
    Ezt akartam feldobni egyre, de istennek se találtam megoldást a CWM 5 felrakására (ROM Manager-rel állítólag nem nyerő ötlet rátenni). Olyat olvastam, hogy a gyári Recovery alól mehet fel, de nem találtam .zip telepítőt.

    dancergabor: Azzal mennie kellene. Kapcsold be a funkciót, és nyomj egy tesztet (felugró ablakban kérni fogja, hogy kapcsold ki a képernyőt). Ha nem jön össze, állítsd át a beállításokban az egyik színt...állítólag volt, akinek az után már ment.

    Kloss: De legalább már tudjuk, hogy nem az sd-re írási / i/o ütemezési / procikezelési baj van, simán csak a 20fps miatt szaggat :) Hátha lesz rá mod...bár személy szerint elvagyok a 720p-vel is, de most, hogy így élesben tapasztaltam, b@ssza a csőröm :D

Új hozzászólás Aktív témák