Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rotate

    veterán

    Kipróbáltam pár release-t úgy, ahogy van, konvertálás nékül, kiváncsi voltam arra az mkv támogatásra, természetesen a nagyobb méretű filmekből csak a sample-t raktam rá, de arra amit próbáltam tökéletesen megfelel, szemlélteti a minőséget, és tesztelhető vele a játszhatóság... :)

    Solomon.Kane.2009.1080p.BluRay.DTS.x264.Hungarian-LoveYou - 1080p mkv, nem támogatott fájltípus
    The.Social.Network.720p.BluRay.DUBBED.DTS.x264.Hun-Thick - 720p mkv, bele-bele akadt, élvezhetőnek nem mondanám, de ment
    A.titanok.harca.2010.HUN.720p.BRRip.x264-racis - 720p mkv, gyönyörű kép, tökéletes
    A.tebolyultak.2010.HUN.720p.BRRip.x264-racis - 720p mkv, gyönyörű kép, tökéletes
    Ace.Ventura-Allati.nyomozo.1994.720p.HDTVRip.AC3.Xvid.HuN-HighTemplar - 720p avi, gyönyörű kép, tökéletes

    Ezek mellett még töltöttem le véletlenszerűen egy driftelős Nissanos 720p mkv videót, ami szintén gond nélkül futott a gyári lejátszóval :)

    Azt szűrtem le, hogy az erősebb cuccok még mindig nem a legjobbak, viszont az irány jó, a racis féle releasek nagyon szépek, és öröm nézni a telefonon, eddig ez sem ment, most pedig szuper...
    Nem lehet általánosítani, hogy a 720p szaggat, sőt még a 720p mkv sem mindig, nem mindegy milyen videó van benne, a fenti eredményekből is látszik, hogy lehet még ebből többet is kihozni, hajrá LG, reméljük lesz ez jobb is :)

    annonmi:

    a legújabb gyári rom van fenn nekem, nem hivatalos, csak kiszivárogtatott beta, bár nagy valószínűséggel 99%-ban ugyanezt fogjuk megkapni is, szóval mondhatom, hogy ez a legújabb gyári...

    2-3x restartolt még az előző romokkal, kb 2 hónap alatt, de még az új rommal nem fordult elő, bár még csak kb 1 hete van rajta... az üzemidő jó, hivásgond egyelőre nem jelentkezett, elég gyors, elégedett vagyok vele, ha érdekel innen tudod letölteni a szükséges fájlokat, a SmartFlashhez pedig az első hsz-ben megtalálsz mindent... azt fontos tudni, hogy töröl mindent a telefonodról a SmartFlash...

Új hozzászólás Aktív témák