Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dusee

    őstag

    etana kernellel nincs senkinek problémája, csak nekem? :F
    egyre rosszabb akku időt produkál 2/3G-n, sok random restart, kifagyás, és van hogy naponta többször újra kell indítanom, mert annyira belassul, hogy az hihetetlen.
    hogy kicsit konkretizáljak, a mai napom:
    7:30-kor lehúztam a töltőről, itt még 100% volt. 8:15-ig zenét hallgattam, és megnéztem egy youtube videót míg buszoztam, itt már 93% volt. ezután volt egy kis játék túrás/ letöltés store-on (első 2 órám lyukas volt, megérte bemenni :(((), kicsi játék, és ránéztem a facebookra egy pillanat erejéig, ha jól emlékszek itt már belementünk jóval a 80-ba, 85% körül volt. ezután csak facebook messenger, és viberen üzengetés volt, 75%-nál átkapcsoltam 2G-re. 12:25-kor végeztem, akkor már 60% körül jártunk. 12:40-kor felszálltam a buszra, megnéztem egy fél youtube videót (itt már visszakapcsoltam a 3G-t), és hallgattam 20 percig zenét, mikor is zeneváltás közben megfagyott a telefon, csak az akksi ki-be segített. most, 13:50 perckor 49%-ot mutat, tehát 7:30-tól 13:50-ig, 6 óra 20 perc alatt megzabált 51%-ot, relatíve nem sok használattal, többnyire 2G-n.
    ez csak szerintem rossz, vagy másnak is ez a véleménye/ tapasztalata? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák