Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sztomi89

    tag

    válasz zack #9805 üzenetére

    SonyE Aino? azt is jónak mondják és azis 80-90 közötti ársáv :U Igaz, h a SonyE jó telefonjai nálam a K800 vonalnál meg egy pár walkman mobilnál megszakadtak, azóta nem nagyon látok "áttörést" :U

    [ Szerkesztve ]

  • Gáborka017

    tag

    válasz zack #9805 üzenetére

    Zack: Hát valószínű drágábbat veszek.
    -Gondolkodtam még Iphone 3G-n is, csak ósdi a kamerája, és semmi jó nincs benne a sok jó programot leszámitva.
    -Nokia navigator nem igazán érdekel, meglennék egy átlagos gps-es telefonnal is. Ilyen volt a Nokia n82-m amit harmadszorra nem vennék :D
    -Nokia n86 nem tetszik, és azt hiszem maradnék az érintőkijelzőnél.
    -Samsungnak a touch wiz kezelőfelülete nem igazán szimpatikus ezenkivül omnia HD bazinagy, és nem is használnám ki a névadó tulajdonságát. Nem igazán videózok telefonnal, inkább csak fotózok. Az ujonnan jött 12, 34, 99, 103 megapixeles telefonokat pedig abszolut idétlenségnek tartom.
    -Omnia 2: winmot nem akarok mert sok vele a gubanc, és egyébként is elég a windows a gépen.Azt is kukába dobnám néha :)
    -HTC-k: Ezek éppen szimpatikusabbak lennének ha nem lenne Iphone szintű a kamerájuk... :F
    Szoval...ja...a piac halott. De meddig? :O
    Nokia X seriesre kiváncsi leszek, bár az meg túl üzletinek tünik, egyúttal nekem fölösleges is... Azért ha lenne valami tippje valakinek szivesen fogadnám :U
    MÁSRÉSZRŐL!! Zack! Te voltál a legkitartóbb az Arena mellett. Igy hogy már nem vagy tulaj nekem sem volt kedvem annak maradni :DDD -lehet megyek utánad Omnia HD-re :DD (csak vicc volt :P )

    Dusee: TÖBBET NEM VENNÉK ARÉNÁT! :N :N :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák