Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viewdetails

    addikt

    válasz zack #9736 üzenetére

    És el is mondtam Neked, hogy egyik sem fémházas, hogy fogtam kézbe pl. az N97-et, nyeklett-nyaklott, lassú volt, de tény, hogy a nyílt oprendszer mellett szól az az érv, hogy Neked időzített sms-ek kellenek, és erre van progi Symbianra. Szó sem volt fikázásról.
    Black Arena-t is Te emlegetted, hogy meg vagy érte vadulva, bár még nem volt a kezedben, mondtam nekem sem, menj el egy boltba és nézd meg, az nem kerül semmibe.

    Whatever. Örülök, ha úgy érzed, jól döntöttél, gratulálok az új telefonodhoz, és részemről a téma lezárva.

    [ Szerkesztve ]

    Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

  • Vovi1

    aktív tag

    válasz zack #9736 üzenetére

    Örülök, hogy meg vagy elégedve a telefonoddal, sok sikert hozzá. Majd a hibáiról is kérünk tájékoztatást - csak elrettentésül.
    Nekem megfelel még az Aréna is. Tegnap az egyik biztosítónál vártam másfél órát, símán megnéztem egy filmet, csak 1 egységet fogyott! Már egy csómó filmet felpakoltam, csak az bosszant, hogy ezeket, meg nem akarom megnézni nagy képernyőn, mert akkor minek tettem fel ide, pedig kíváncsi vagyok rájuk.

    Sokan konvertálnak, ehhez néhány gondolat. Minden variációt és prg-t kipróbáltam, úgy vélem ez is felhasználó függő. Engem pl halálra idegesít, ha a szereplők tojásfejűek. Újabban minden filmet az eredeti szélesség arányában konvertálok, nem érdekel a csík, de azt látom, amit felvett a kamera. Nem kell 1500-as bitráta, 750-1000 is bőven elég, frisstés 23 -25 fr/mp, a mozi is csak 24 kocka /mp. 320x240 méretben is jó, ki kell nagyítani, ilyen kis képernyőnél nincs nagy veszteség, de a fizikai mp4 mérete lényegesen kevesebb lesz. A legjobb beállításokkal a konvertált mp4 nagyobb lett, mint az eredeti avi! Okos DVD-ről konvertáló prg-k vannak!

Új hozzászólás Aktív témák