Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • franky70

    csendes tag

    Sziasztok!Kb.2 hónapja van Lg Arena mobilom.Sajnos ebből 2 hetet szervízben töltött.Lenne hozzátok néhány kérdésem illetve szeretnék segítséget kérni.XP-t használok bármilyen USB-s eszközt rácsatlakoztatok a számítógépemre felismeri sőt külön meghajtóként kezeli.Pl.SE p990,Nokia 6300,Sony fényképező,mp4 lejátszók stb..Az Arena pc suittal működik,de külön lemezmeghajtóként nem ismeri fel.Illetve van amikor bevillan egy pillanatra az eszközkezelőben de el is tűnik mint meghajtó.Kicsit fentebb olvastam a fórumon,hogy megoldás lehet,ha a hátsó USB-re csatlakoztatom.Sajna így sem megy.E miatt már újra telepítettem a Windowst hátha megoldja a gondot,de nem.Lehet,hogy mégis csak a gépemmel van gond,mert internetkávézóban működött jól lehet ott is írt ki hibát de látta az Arena ill-ve a behelyezett memóriakártya tartalmát is.Csak azt nem értem,hogy akkor a többi eszközömet hogyan ismeri fel?
    Másik:You Tube-on az Lg honlapján a bemutató videók a 3D-s kockánál úgy mutatják be a telót,hogy lemezborítós zenei albumok vagy számok vannak kitéve a kedvencek közé.Nos a tapasztalatom az,hogy ez nem mükszik,mert a teljes albumok nem zenei file-it nem engedi bemásolni a zene mappába jpeg,m3u stb.Tehát a zenék lejátszásánál nem tud képet megjeleníteni.Szívesen venném a segítségeteket.Köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák