Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • risnos

    tag

    Ízlések és pofonok. No meg a szerencse... Az én Arénám már a 14. hónapban jár, egyszer volt szervizben lefagyás miatt és szerintem máig az egyik legjobb javás telefon ár-teljesítmény viszonylatban és anyaghasználatban is nyerő. Tehát kivitelre ehhez hasonlíthatom bátran az okostelefonokat is akár. A tudásszintje sem kifogásolható. -ám ahogyan tudja mindazt- abba bele lehet kötni. Nekem nagy bajaim ez idő alatt nem voltak vele, , bosszantó ám -végül elhárítható apróságok annál többször. T-s V10v-s FW van fent, ennél van valamivel jobb, de teljesen jobb nincs. Persze egyik teló sem tökéletes- mint azt sokan írjátok is. Nekem bejött a tapizós kezelés, de ezt türelmesen kell csinálni, mert a kapkodástól jobban fagyhat. A szoftwer, akksi, proci lehetne kajakosabb, az S-Class egy jó csicsa- mint a tunningolások is. Összességében nekem- hibái ellenére -sok szempontból bejön az Aréna és mértéket szab jó pár téren a következő telefont illetően (anyagminőség, kijelző, multimédia képesség, tudástár, memória alap és bővíthetőség)) Nyilván az Androidos , 1GHz-es procis kivitel, 1500 mA-s akksival és stabilabb működéssel sokkal nyerőbb,-de milyen áron. Típusokat nem sorolok fel. Akit érdekel a mostani top 10, keressen rá a neten. :R

    [ Szerkesztve ]

    Lehet bár bölcs az ember, másoktól tanulni mindig érdemes...

Új hozzászólás Aktív témák