Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f.begbie

    tag

    válasz sztomi89 #10483 üzenetére

    Tessék, feltettem egy egyszerű kérdést (mivel többen próbáltátok már a WeTravelt, gondoltam nem kérdezek nehezet), de nem hogy választ de még egy böffentést sem kaptam, viszont a téma színvonalát olyannyira féltők, akiknek régóta van Arenájuk és tényleg tudnak segíteni ebben-abban, már 3szor kibeszélték, hogy milyen bunkók az eladók, mindenki milyen hülye, hogy összevissza kérdezget, stb... Persze mindenre valószínűleg nem tudhatjátok a választ, de igen, annyit lehetne írni, hogy "bocs nem tudjuk". Mert azért mégis hülyén veszi ki magát, hogy miközben az ember kérdez vmi olyat ami nincs benne egy leírásban sem, addig válaszra sem méltatjátok és közben azon szüttyögtök, hogy a sok hülye minek kérdez ilyen alap dolgokat és miért nem olvassa a FAQ-ot.
    Mellesleg idézhetnék egy-két nálam jóval régebbi fórumost neked "nagyokos", a félkövér stílussal való kiemelés használatáról...

    Természetesen a FAQ nagyon jó, csak közel sem old meg mindent, de én butus gondoltam, hogy egy szakmainak mondott fórum arra való, hogy a leírásokban nem szereplő szakmai kérdését feltegye az ember, és a jóravaló szakik azt megválaszolják. Belátom tévedtem... Mea Culpa...

Új hozzászólás Aktív témák