Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    még jó hogy nem veszi senki a 4-4,3"os telókat, ha ilyen kaki mind (kivéve Z1C). Nekem is az egyik rokonom vmi gagyi samsungot használt 1 évig, kivolt már a töke vele, aztán vett egy iPhone-t, és megkaptam: sokkal jobb az Apple, mint bármelyik droid :C Egyszerűen szégyen ilyen telefont kiadni, csak a rendszert járatja le. Ennyire az alsó kategóriában a WP kivételével nem engednék telefont

    Üdvözlettel, Tibi

  • babkukta

    senior tag

    válasz Gyuri27 #30 üzenetére

    Igen is, meg nem is. Egyrészről lehetne rakni ekkora kijelzőhöz is normális hardvert. Másrészt, NEM RAKNAK! És csodálkoznak, h az ember nem veszi őket. Volt már többször vita tárgya, h rengeteg ember venne kisebb telefont, ha lenne normális minőségben, normális hardverrel. És itt most nem csak arról a két készülékről beszélek, amik ilyenkor szóba kerülnek. Miért nem lehet több? Az embereket szabályosan rákényszerítik a nagyobb telefonra, mert ezek sz.rok, szó szerin!! Szerinted aki ezt megveszi, mit fog gondolni? Hű de jó a droid? :D Nagy titkot nem árulok el, hasonló cipőben fog járni, mint amit fentebb leírtam. Az már más tészta, h más gyártó készülékét 100 ezerért veszi, ezt meg ötöd annyiért, a lényeg ugyanaz --> kuka droid.
    Tehát nem a kijelző méret lenne itt a probléma, de mivel látják, h az emberek kis részének kell a kisebb kijelző, ezért nem fektetnek rá nagy hangsúlyt, vmi szemetet összehoznak. Arra nem gondolnak, h pont az ilyen hardveres felhozatal miatt nem kell senkinek

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák