Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stefi68

    addikt

    Helló Mindenki!

    Valaki meg tudná nekem mondani, hogy egy átlag felhasználónak mennyire számít az hogy egy telefonon 1.5 v. 1.6 esetleg 2.1 android fut.
    Kihangsúlyozom hogy ÁTLAG felhasználó, tehát nem ülök vele napi 10 órát a neten, néha kis zene (rádió) hallgatás, persze rendkívüli helyzetben alkalmi net használat, gondolok arra ha pl. kirándulni megyünk és PC-től távol szükség lehet némi infóra a környékbeli fürdők nyitva tartásáról meg ilyesmi... , meg némi navi használat de az is csak alkalmanként.

    Annyira nem gáz ha nem tudok hiper-szuper körbeforgó v. animált menüket és egyéb csili-vili alkalmazásokat futtatni, ami persze először biztos érdekes meg jól mutat, de 1-2 hónap után már annyira nem és marad a "hétköznapi" használat.

    Szóval néztem a GT540-et a Vodás boltban, persze bekapcsolni sem lehetett, mert az eladó azt mondta, hogy számolja a bekapcsoláskor a használati időt, úgyhogy csak éppen hogy kézbe vehettem. Szóval szolgáltatásilag nekem pont megfelelne, de hát a formája nekem egyáltalán nem jön be!!!

    Még mindíg a GW620 a szimpi a Spica mellett, viszont azt már túl nagynak találom. Igaz h. az olcsóbb kb. 5e-rel, nagyobb, kapacitív kijelző, 2.1 android, de nincs benne rádió, ami azért jó lenne.

    Szóval tanácstalan vagyok! :F

    Mit javasoltok? Mennyire gáz az 1.5 android? Vagy ez is csak egy mobilos divat mint a fényképezőknél a megapixel?

    ◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

Új hozzászólás Aktív témák