Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aSzakember

    tag

    másfél éve el sem tudtam volna képzelni, hogy nekem bármilyen LG cuccom legyen. főleg nem telefon, elfogult HTC fanként ez teljesen szürreális dolog lett volna :DDD
    aztán jöttek ezzel a Flex történettel, és azonnal meg is vettek vele. most pedig ott tartok, hogy amint megjelenik a G4, veszem is meg, a Flex mellé :)) mert csak.
    szvsz az egyik legstílusosabb zászlóshajó most, a varrott barna bőrhátlap telitalálat! hasonlítgatni teljesen felesleges a samuval, csak ízlés dolga, hogy kinek melyik. mindkét kütyü döccenés mentesen működik.. nem is értem azokat akik azon rugóznak, hogy az egyik 76526534 pontot ér el a másik meg 69847623at. naés? kinézet és egyedi extra szolgáltatások, ezek döntőbbek szerintem, mint hogy melyik fényképén van 3 zajjal kevesebb.
    ki/be infraport, bőrhátlap, fasza fényképező, cserélhető akku és bővíthető memória.. nekem kb mindegy milyen márka van ráírva, ezek alapján el tudom dönteni, hogy melyik kell, és ajánlom másoknak is a pontok és a miliszekundumok bújása helyett :R

    I can do this in a hundred ways

Új hozzászólás Aktív témák