Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bkrisz9

    őstag

    válasz Norka79norka #2446 üzenetére

    Egyértelműen lassabb a lolli. Ez tény. De azért amit leírtál az elég egyedi eset.. Legfőképp a nem tiszta telepítés okozhat ilyeneket. (Bár sajnos az android az android tök random is előfordulhat ez.) Az én tudomásom szerint a kdz flash nem jár garancia vesztéssel én is vagy 10-15x megcsináltam már különböző okok miatt és szög egyszerű.Ennél egyszerűbbre nehezen lehetne megcsinálni. (Azért remélem a garanciás dologban a többiek is megerősítenek.) Bármikor vissza teheted a KK-t. Teljesen tiszta ROM-ot telepíts fel abból is, majd mielőtt bármit is telepítesz,frissítesz az gyári appok közül a beállítások/alkalmazások/mind menübe tiltsd le a neked nem kellőket (tipikusan ilyenek szoktak lenni a legtöbbeknek a Google fölös dolgai mint pl.: az újságos,play zene,play filmek,G+ stb.). Ez után egy elég stabil rendszert kellene kapnod amit én elég power felhasználó is hónapokig nyúzok mire újra kell tennem. Végül pedig én nem beszélnék le senkit a frissítésről. Annyira nem szörnyű az ha ésszel van csinálva (nem sértésnek szánom bocsi :) ).

    Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák