Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz hito #30642 üzenetére

    #30642 hito : Sajnos véletlen egyel fölé nyomtam a választ :B tehát #30639 djoei -nek szól amit írtam! Olvasd el mit kérdezett és megfogod érteni mire írtam azt amit írtam! Ja és nem kell TWRP hogy kikapcsold a telót, eleve ha csak LG logo ig jut és mást nem csinál akkor hogy tegye recovery(twrp)be? El kell olvasni miket írnak a kollégák(vagy épp én) és tudnád hogyan kell kikapcsolni a telót ha csak BootLoop van! Amúgy nem sértésként írtam csak hát énis leírtam az elmúlt 1 hét alatt legalább 2X meg még másik kolléga is, ha elolvastad volna ezeket a HSZ -eket akkor tudnád a választ!

    -----------------------------------------
    boken : sz.tem kicsit olvasgass a fórumba esetleg használd a keresőt és a sideload -ra keress rá nem is kell messzire menni Nem kell mindjárt pánikolni! :N Meg kapkodni a KDZ -telepítésért!

    u.i. : látom közben már feltetted de megint elbaltáztál valamit! Légyszíves figyelmesen és értelmezve olvasd el! itt hogyan írtam le a telepítés menetét! Valószínű nem csináltál valamit úgy ahogy leírtam!

    ----------------------------------------
    Helltak : fogalmam nincs kb 10.percet volt fent, amíg leteszteltem hogy minden (Knock Code) működik -e!

    ---------------------------------------
    Sógi : Milyen hátrányod lenne a BootLoader cserétől max annyi hogy van Custom Recovery -d! :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák