Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burki

    aktív tag

    válasz Borote #503 üzenetére

    Van benne egy tisztességes dedikált GPU, amit ha hajtassz nagy melegben, akkor a hűtő keresztmetszete nem elég ahhoz,hogy lehűtse a cpu-t és a gpu-t is egyszerre.

    COD4-ben megoldottam ezt a problémát, config + maximalizáltam az fps-t 125-re, így nincs fpsdrop, viszont bf3-ban viszont nem tudok mit kezdeni vele, mert nincs max fps parancs,vagy legalábbis én még nem találtam. :S

    Lenovo fórumon találtam pár bejegyzést, ami szerint a melegedés problémája,hogy olyan mennyiségű pasztát b*sztak rá gyárilag, hogy az már gátolja a hőátadást. De gyanítom,hogy ilyen problémával kiröhög a szervíz, mással szétszedetni pedig nem akarom, mert ugrik a gari.

    Eddig még úgy ahogy elnéztem ezt a problémát, de így,hogy állandósult a meleg, egyre jobban kezd zavarni. :S A hűtőpadom három ventillátora közül kettő közvetlenül a gpu alatt van, a harmadik pedig a proci közelében, de mintha nem is lenne...
    Azon gondolkodom,hogy keresek egy bontott hátlapot (mert ugye a levehető hátlapon vannak rajta a gumitalpak), aminek a nagyrészét kifűrészelem,és ha itthon asztalnál használom azt teszem fel,hogy szabadon legyen az allja a gépnek.

    Ezek az eGPU-k máshogy nem csatlakoztathatók a géphez?

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

Új hozzászólás Aktív témák