Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kmóricka

    aktív tag

    válasz #45553408 #4799 üzenetére

    Ez jó kérdés:D, pàr éve aktivàltak maguktól vmi sat40 kedvezményt..., ez elvileg tv mellé jàr(ami nekem nincs)...,nem is foglalkoztam vele, gondoltam ha ennyire hülyék hadd legyen kedvezményem.., erre mikor lejàrt 1 év jött az sms, h a csomagomra lejàrt a kedvezmény és x időpontól újra 7000valamennyit kell fizessek..Na ekkor mentem be a thez, ràkérdeztem, h akkor mi is ez és hogy is lesz...a csaj megnézte a rendszerben, elmondta, h ez nekem valoban nem jàrt volna meg eddig sem, nem is érti, hogy hogy aktivàlhatta anno( ja mert itt nàlunk ígért be vmi kedvezményt mikor anno megkötöttem)..és fingja sincs, hogy ez miért van így bla bla bla...de sajnos tényleg mivel lejàrt az 1 év kedvezmény így ezentúl 7000et kell fizessek...Erre fel közöltem vele, h a szerződést úgy kötottük meg, h garantàltad a 2 évig tartó kedvezményt..akkor ez mégis hogy a francba emelkedhet 1 év utàn????? Ő nem tudja, bla bla..de a gépben nem làtja h ez nekem egyàltalàn megjàrna(ezt eddig is tudtuk)...Mivel semmit nem tudott erről csak pislogott, îgy kijöttem, h hàt jó legalàbb 1 évig olcsóbban neteztem, ez is vmi...most mit tudok csinàlni..nem reklamàlok felsőbb körökben, mivel meg sem jàr, ezt anno a csaj szúrta el az uzletben..

    Erre rà pàr napra rá képzeld mi történt?? Jött az sms, h sat40 kedvezményem aktivàltàk:D :D :D...így azóta is 4000ért van a csomagom..arra leszek kívàncsi h ha letelik megint az egy év, akkor mi lesz..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák