Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kapanyél

    őstag

    Köszönöm mindenkinek a tippeket, hozzászólásokat!

    A fényképezőt különféle 3rdParty appokkal próbálgattam. Az Open Camera nevű app igen jó, próbáljátok ki! Többféle felbontást is lehet állítani, sok egyéb manuális állítási lehetőséggel.
    Amit a kamerával kapcsolatban tapasztaltam 246-os builddel:
    - a videók képfrissítése mindenhol állandó, nagyjából 15fps
    - a 4K felvétel minősége is kb. 720p-nyi adatot tartalmaz, csak föl van skálázva
    - a képek minősége elfogadható, de nagyon zajos és nagyon mosott is
    - a LED villantó kifejezetten gyenge az S4-hez képest (zseblámpa módban is)
    - optikai stabilizátor hatékony, de nagyon úsztatja a képet, ami pont alacsony zársebességnél be tudja mozdítani a képet, bár ezt ritkán tapasztaltam a rövid tesztem során

    Sajnos a CM Locker sem olyan, mint amit megszoktam, de ennyi kompromisszumkészség azért bennem is van. :D (Galaxy S4-en beállítottam a lakat köré körbe 6 shortcutot, így azonnal meg tudtam nyitni a Vibert, tárcsázót, bevásárlólistát, kamerát, számológépet, Shazam-ot)

    A többi gyári zárképernyő témánál azt vettem észre (pl. Less is more), hogy nagyon el kell találni a kis lakatot, különben tapicskolhatom a kijelzőt, nem oldja föl a zárat.

    Kipróbáltam a Google UI-t, hát basszus az nagyon nagy csalódás volt! :(
    Tökugyanaz, ugyanazokkal a korlátozásokkal, csak máshogy néz ki. Két előnyét találtam:
    - működik a relatív automata fényerőállítás, ami egy szuper dolog (mint iPhone-nál)
    - működik az élő háttérkép a zárképernyőn is
    Cserébe cumiztat az értesítési legördülő menüben: nincs hosszan nyomásra előugró beállítások, át sem rendezhető a menü, kb. egy rakás szar. Azt reméltem, igazi AOSP felület lesz az összes lehetőségével, de ez tényleg csak egy AOSP-like téma a saját UI-ra. :(

    Aki használt GravityBox-ot, az tudja, miért vagyok szomorú. Szerencsére elérhető rá egy alpha/beta, dobom is a 24 hó jótállást érte a kukába...

    Egyébként nagyonkirály a készülék, jól bírja az akku, szép a kijelzője (annak ellenére, hogy a Tab Pro-m is élénkebb volt és kontrasztosabb), pont a nagy fényerő miatt választottam ezt. Ideális a mérete (utáltam a tabokat használni, pedig a Tab Pro 8.4 igen király darab).
    Még mindig úgy gondolom, hogy jobb választás, mint a Note 4.

    --------------------------------------------------

    XPosed-del próbálkozott már itt valaki?

    Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

Új hozzászólás Aktív témák