Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Superisheis

    újonc

    Hello, nem tudom, itt tudok-e zavarni technikai információkéréssel kapcsolatban.
    Vettem etotalk.comon keresztul egy Lenovo Vibe X3-at 64 Gb-osat (X3c70), etotalk mod rommal (Google services plusz europai nyelvek) - viszont ezzel a rommal valahogy egy jopar dolog nem mukodik rendesen, GPS, névegyzék , nincs rajta a magyar bemutatobol is ismert android lollipop kezelofelulet, csak a VIBEUI. GPS nem találja meg az aktuális helyet, stb, Dolby Atmos idonként inaktiválodik stb stb. Az Etotalk azt mondja, hogy csinálják a mod romot a frissitessel, de nem tudom, hogy igazabol szuksegem van-e ra...

    A neten nem találtam sehol érdemi informáciot, hogy hol találok magyar official ROM-ot hozzá - illetve hogyha a neten fent lévo X3c70 romot ( http://www.needrom.com/download/lenovo-x3-c70/ ) felteszem, akkor vajon utána fel tudom-e tenni rá a Google Play servicest és azon keresztul a normál használt appokat, és vajon jobban (normálisan...??...) mukodik-e a telefon?... Illetve mukodik-e Görögorszagban, ahol jelenleg élek, és használom a telot most is, a 2 SIM kártyával.
    Magyar nyelv amugysem kell nekem rá, értem az angolt is.

    Ha tudtok segiteni, elore is nagyon megkoszonom!

Új hozzászólás Aktív témák