Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • patomi

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz D1Rect #22 üzenetére

    Nem, Hyper t4, előtte Matterhorn. E kettőnél jobb, persze senkit nem akarok meggyőzni. Mióta ez van a gépben, azóta hallani a HDD hangját :F . Nem mértem meg semmilyen eszközzel a különbséget, viszont valóban van. (a hallásom rendben van...még)
    Abban egyet értek, hogy jól kiépített víznek,csak tuning mellett van értelme.

    (#23) deja vu Ugye ez vicc(?) egy 20k+ toronyhűtővel összeereszteni (120v 13k volt)... bár fene tudja.
    Mondjuk egy 6800k-ra biztos tökéletes. Meg Intelekre is, hidd el.

    Egy rövid teszt:[link]

    Cooler Master Seidon 120M – 1200 rpm – házhűtés nélkül 61
    Noctua NH-D14 – 1000 rpm – házhűtés nélkül 61

    Cooler Master Seidon 120M – 1200 rpm – házhűtéssel 59
    Noctua NH-D14 – 1000 rpm – házhűtéssel 53

    Itt valóban említik a pumpa hangját és rezonanciát, bár én ezeket nem tapasztalom. Talán szerencsés vagyok :D . Terhelés alatt nálam is fel tud pörögni a pumpa,de hangja szerencsére nincs.

    [ Szerkesztve ]

    Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz D1Rect #22 üzenetére

    custom viz irdatlan draga viszont.

    EK D5 280 setet neztem, 100k a bekerulesi koltseg, plusz akkor meg a szenzorok, GPUblokkok... es hoppa, azt neztem, hogy 150kt lazan ki tudnek ra szorni. es akkor esetleg a HTPC Cosmos Set ki kene cserelni az asztali Cosmost mert lenyegesen kevesbe restriktiv, akkor meg lehet a vegen megiscsak a Cosmos 2 lenne a megoldas... csak mivel mar nem tuningolok mert a gep neha be van fogva munkara (plusz jellemzoen irdatlan GPUlimitem van, a kartyak meg igy is furmark szinten vannak terhelve orakat jatek szinten), igy tul draga egy esetleges hiba.

    persze, aprobol meg lehet oldani olcson is, de alulfeszelt q6600al alaporajelen kb 15os deltaTt tudott a rendszer open benchen. i5-760on meg jelenleg 300rpmen jar a ket TY140, mert boven eleg.

    ---

    cikkhez: a "nem fer el rendesen a kettornyos a miditoronyban" reszen felnevettem, en az IFX14 + CM690 parossal eltem ezt at. nagytorony viszont altalaban mar oke:).

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák