Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Shadowbull #189 üzenetére

    Ja biztos nem nagy, csak az európai városok kicsik hozzá? :D (messze nem csak Bp-ről van szó)
    Mindegy is, ameddig státusz stb dolog sokaknak egy autó addig ez marad, ezért nem az emberek szintjén kell vizsgálni hanem engedély szintjén.
    Aki s-max-al jár sosem néztem ki, ott elhiszem hogy a család miatt van. X5-nél én nem is emlékszem olyanra hogy családot láttam volna vele közlekedni, ritkább autó, de nem ugrik be.
    Meg azt sem nézem meg (úgy) aki mazda mx5-el jár pl, inkább sóvárgok :) nem a tank méret adja az élvezetet az úton véleményem szerint. Vezetési élményben semmiképp. De ez egyéni vélemény. Ha más élvezete másoknak hátrány okoz viszont akkor az nem oké és én is már álldogáltam egy kereszteződésnél míg a suv-jával kikanyarodott a kedves soffőr, mert nem fértem be, ugyanis átlógott a sávomba olyan 40-50 centit. Egyedül volt benne, nem családdal, lehúzott ablak, telefon a kézben, nem család. Ha család és olyan az autó is ami azt az igényt szolgálja ki még elnézném a kényelmetlenséget.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák