Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laslow

    senior tag

    válasz Laslow #18 üzenetére

    Az az aspektusa, hogy saját gépen használva egyszerűen könnyen meg tudjam nyitni a kedvenc weboldalaimat azért nem igazán számít, mert vagy eleve megnyílnak a böngésző indításakor (Firefox rögzített lapalkalmazásai), vagy beírom a címsorba az URL első betűjét, és már fel is kínálja, vagy ki van rakva a Kedvencek eszközre a link, vagy ott valamelyik mappán belülre. Nem elég nagy előrelépés az, hogy átváltsak a kezdolapom.eu oldalt mutató tabra, majd ott klikkeljek a linkre - ennyi melóval egyébként is be tudom hozni a kívánt oldalt. (Saját gépen.)

    "A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

  • pengonorbert

    tag

    válasz Laslow #18 üzenetére

    Az oldal még nagyon gyerek cipőben jár, és ahogy leírtam folyamatosan csinálom amikor időm van. Amiket leírtál azok nagyon jó ötletek. A kategorizálás lehetőségét már többen is ajánlották, így valószínű hogy egy jó koncepció megtervezése után, megcsinálom. A drag&drop féle könyvjelző rendezés is alap lesz később, véleményem szerint elengedhetetlen egy ilyen oldal számára.
    És ahogy írtad a böngésző könyvjelzőinek kiolvasása is eszembe jutott, de konkrétan még nem néztem utána hogy megvalósítható-e. A legtöbb esetben az a baj a fejlesztésekkel, hogy ugye az összes böngészőre kell gondolnom, és tesztelnem :S
    Csak úgy mint, lesz később egyéni ikon feltöltés, egyéni háttér használat, dinamikus háttér használat... most több nem jut eszembe.

Új hozzászólás Aktív témák