Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Cathfaern #917 üzenetére

    Szeretek kísérletezni, szóval majd kiderítem! A belassult anyagcsere szerintem tragédia; 35,4C vs 36,5C testhő iszonyatosan nagy difit jelent kalóriában. Aki elfogadja a lassú anyagcserét, annak szerintem nem nagyon lesz kockás hasa úgy, hogy marad rajta egy kis izom is. A ch pedig gyorsítani fogja az anyagcserém, meg talán intenzívebb edzést tesz majd lehetővé, ami szintén anyagcsere pörgető. Jelenleg eléggé be vagyok punnyadva. Noha sosem hagytam teljesen abba az edzést, de a maximum heti 1 tudjuk le típusú mellett éppen csak azt értem el, hogy a zsír alatt maradt némi izom is. Jönni fog a kávé is jobban, mint szoktam, talán az is segít majd. Sprintelni is fogok, lehetőség szerint minden nap; csak 1 percig, de akár napi 3-4 alkalommal, kizárólag az anyagcsere gyorsító funkciója miatt.

    Woodslave: Ezt én találtam ki. Nagyjából próbáltam tegnap belőni a makrókat, és azt vettem észre, mikor megállapítottam a mennyiségeket, hogy ezek nagyon közel lehetnek az aranymetszéshez. Aztán számoltam egyet, és kijött, hogy valóban. Akkor meg erre fogok törekedni, és van egy saját módszerem, talán egyszer könyvet írhatok belőle. :D Golden Ratio Diet by Fred

    Próbálj rá Te is nyugodtan diétában, elég ugye megállapítani mondjuk a 80g zsírt, aztán jön belőle a ~130g fehérje, meg a ~210g szénhidrát! Csak saccoltam, Neked lehet, ez kevés kcal lenne, de 90g zsírral kalkulálva már tuti biztosítva lenne a szükséges energy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák